KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch/akvarell 4945192

nr 494 5192

Julius Granberg

(1859-1936), Sverige

Tusch/akvarell, Signerade Julius Granberg, ramens yttermått 48 x 40 cm

Julius Granberg, svensk bildkonstnär född 1859, död 1936.

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 5 november 2007
kl 16:09:37

Julius Granberg

Läs mer om Julius Granberg